TurkishAzerbaijaniEnglishGermanSpanishFrenchArabic
Telefon: +90 0542 100 51 55

AMELİYATSIZ SAÇ TEDAVİLERİ

AMELİYATSIZ SAÇ TEDAVİLERİ

blank

50 yaşına gelen erkeklerin %85’i saç dökülmesi yaşıyor! Dünyada yapılan bir çok araştırma saçlı erkeklerin saçsız hemcinslerine göre kendilerini daha çekici bulduklarını ortaya koyuyor. Hal böyle olunca dünyada milyonlarca erkek saç dökülmesini durdurmak ve daha çok saça sahip olmak için her gün çözüm arıyor.

Saç dökülmesinin günümüzdeki tek kalıcı çözümü Türkiye’de bilinen adıyla saç ekimi; yani saç nakli girişimleri. Peki sağlıklı saçlara kavuşmanın tek yolu medikal bir operasyondan geçmek mi?

Araştırmalar, piyasada satılan ampül, besin takviyesi ve benzeri ”hızlı çözüm” vaadeden ürünlerin sadece %1’inin etkili olduğunu gösteriyor. Bunun nedeni oldukça basit. Doktor kontrolünde kullanılmayan her türlü ürünün içindeki etken madde binde birlik kozmetik sınırı aşamıyor. %0 ‘in yeterli olduğu durumlarda etken maddelerin büyük molekülleri de deri altına geçemediklerinden verimli bir sonuç yaratmıyorlar.

Bu nedenle de hekim gözüyle bizler, uzun vadeli kalıcı çözümler için Amerikan İlaç ve Gıda Bakanlığı FDA tarafından etkisi klinik testlerle onaylanmış deri altına geçebilen ürün ve tedavileri tercih ediyoruz.

You might be interested in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp whatsapp