TurkishAzerbaijaniEnglishGermanSpanishFrenchArabic
Telefon: +90 0542 100 51 55

Hakkımızda

Biz Kimiz

HAKKIMIZDA

EuroLance ailesi olarak hastalarımıza  sadece saç ekim hizmeti değil sakal, bıyık ve kirpik ekimi, estetik,  BBL (Brezilian Butt Lift), burun estetiği, göğüs estetiği, yağ aldırma, karın germe ve penis büyütme operasyonu (Penoplasty) gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Firmamız saç, sakal vb. bu tür işlemler için DHI, Safir, FUE, Ice FUE gibi çeşitli yöntemleri müşterilerine sunmaktadır. Son zamanlarda FUE tekniği saç ekimi işlemelerinde en çok tercih edilen yöntemdir. EuroLance olarak hastalarımızda en modern, rahat ve acısız tekniklerle ekim işlemlerini gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

İstanbul da bunulan merkezimiz ile saç ekim noktasında en iyi ve en gelişmiş yöntemleri tercih ediyoruz. Saç, sakal gibi ekim işlemlerinde deneyimli uzmanlarımız ile hastalarımızda sorunsuz hizmetler veriyoruz.

EuroLance ailesi olarak yetenekli eller ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hastalarımıza uzun yıllardır saç ekimi gibi konularda sorunsuz hizmet veriyoruz. Firmamız doktorları, uzmanları ve sağlık personeli konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir saç ekim firmasıdır. Eurolance ailesi; saç ekim hizmetlerinde misyon ve vizyon olarak Dünya çapında bir firma olmayı belirlemiştir. Hizmetleri de bu doğrultudadır.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp whatsapp