TurkishAzerbaijaniEnglishGermanSpanishFrenchArabic
Telefon: +90 0542 100 51 55

KARIN GERME

KARIN GERME

KARIN GERME

Karın Germe Uygulaması

Karın Germe – Hem kadınlarda hem de erkeklerde karın dokusu yaşında beraberinde esnekliğini kaybeder ve yer çekimi etkisi ile de birlikte karın dokusu deformasyon gösterir. Karın sarkması özellikle kadınlarda doğum sonrası önemli bir problemi haline gelmektedir. Çeşitli yöntemler denenerek tedavi edilebilir.  Spor, diyet yapmak ve belli operasyonlar fit görünen sağlıklı bir vücuda kavuşmak için yapılan yöntemlerdir. Uzun süreler yapılan spor ve diyetler hem kişinin zamanını alır hem de psikolojik olarak yıpratıcı etkiler bırakır.

Yapılan spor ve diyet yöntemleri uzun vadeli sonuçları yüz güldürücü değildir. Kısa süreli ve kolay tekniklerle sağlıklı ve fit görünen bir karın sahibi olunabilmektedir. Karın derme kişinin karın bölgesinde göbek etrafında bulunan fazla deri ve yağ dokusunun alınması bunun yanında karındaki kas gevşekliğinin toparlanması için yapılan ameliyata denir. Tıp dilinde ise karın germe ameliyatına Abdominoplasti denir.

İnsanlarda yaşla birlikte metabolizması yavaşlar. Kişinin özellikle göbek bölgesinde yağ depolanması ve kasların gücünü kaybetmeleri sorunları ile karşılaşırlar. Hem erkeklerin hem de kadınların dış görünüşünü olumsuz etkileyen karın bölgesinde yağlanma ve aşağıya doğru sarkmaya başlar. Bu soruna yaşlanmanın yanında çok hızlı kilo alıp vermeler, bireyin genetik yapısı, doğum ve vücuttaki fazla yağ sebep olmaktadır. Kişilerin karınlarının sarkması aşırı terleme ve mantar enfeksiyonu gibi büyük sorunlara yol açmaktadır.

Bunun yanında karın bölgesinde çatlakların oluşması ve cilt fazlalığı sebebi ile uygun kıyafetlerin bulunmakta zorluk çekmesi gibi sorunlara da neden olmaktadır. Sağlıklı ve fit bir görünüme spor ve diyet yaparak ulaşmak çok zor ve vakit almaktadır. Karın germe operasyonu ise bu soruna kalıcı ve kesin bir çözüm olmaktadır.

Bir estetik cerrahi operasyonu olan karın germe ameliyatı estetik cerrahinin en önemli ameliyat alanlarından biridir. Yaşlanma ve doğum sonrası oluşan karın sarkmalarına karşı kalıcı bir çözüm yöntemidir. Karın bölgesinde bulunan kasların eski görünüşünü kaybetmesiyle oluşan sorunun yok edilmesi için ideal bir yöntemdir. Karın bölgesinde oluşan sarkmalara çok fazla kilo alınıp verilmesi gibi etkenler neden olmaktadır. Bu soruna en etkili ve kolay çözüm yöntemi bu ameliyattır.

  • karın gerdirme ameliyatı
  • abdominoplasti
  • karın germe ameliyatı fiyatları
  • karın germe ameliyatı fiyat
  • karin germe ameliyati fiyati
  • karın germe
  • karin germe
  • karın germe ameliyatı sonrası
  • ameliyatsız karın germe
  • karın germe fiyatları
Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp whatsapp