TurkishAzerbaijaniEnglishGermanSpanishFrenchArabic
Telefon: +90 0542 100 51 55

PENİS BÜYÜTME OPERASYONU

PENİS BÜYÜTME OPERASYONU (Penoplasty)

PENİS BÜYÜTME OPERASYONU (Penoplasty)

PENİS BÜYÜTME OPERASYONU (Penoplasty)

Öncelikle penis büyütme ve penis uzatma kavramalarını birbirinden ayırmak gerekir. Penis uzatma işlemi gerçek anlamda bir uzatma işlemi değildir. Penis kökünün hemen üzerinde bulunan simfizis pubis kemiğine bir ligaman ile yapışmaktadır. Bu bağ doku sert bir yapıya sahiptir. Bu söz ettiğimiz liga men derinlemesine kesildiğinde penis kemikten ayrılmakla birlikte 1,5- 2  cm kadar düşmektedir.

Ameliyat sırasında penis kökü etrafında bulunan yağ doku çıkarıldığında penis öne doğru 1,5 – 2 cm uzama efekti elde edilmektedir. Kısacası penisin boyu ne ise o dur. Yapılan işlemle birlikte içeride saklı kalan birkaç santimetreyi dışarıda gösterebiliyoruz bu sayede penis 1,5 – 2 cm daha uzun gözükmektedir.

Penis büyütme ameliyatı ise insanlara daha büyük umutlar vaat etmektedir. Vücudumuzun istediğimiz herhangi bir yerine hacim katmak istiyorsak ve bu hacim katma işlemini kendi dokularımız ile yapmak istiyorsak sorunumuza yağ dokusu ve deri altı katmanımız olan dermiş gelmektedir. Hastaya verin anestezi etkisi ile acı ve ağrı duymadan yağ dokusu yıkanır ve filtreden geçirilir. Bu işlem yapıldıktan sonra enjekte edilecek olanları ayrıştırılır. Enjekte işlemi penis etrafında 360 derece olacak şekilde yapılır.

Günümüzde penis büyütme işleminin geldiği son nokta olan bu yöntemin tek bir dezavantajı bulunmaktadır. Hastanın penisine 360 derece olacak şekilde enjekte edilen yağların 3 – 4 ay sonra bir kısmında erime görülmesidir. Bu bir sorun olarak görülmemektedir çünkü kalanları ömür boyu sizindir. Bunun yanında üzerine bir miktar daha eklemenin sınırı ve zararı yoktur.

Penis büyütme ya da penis uzatma ameliyatları geçirdikten sonra hasta 10 gün sonra cinsel hayatına rahatlıkla dönebilir. Ameliyattan 10 gün geçtikten sonra kibar olmanıza da gerek yoktur. Penis büyütme noktasında son gelişme olan bu yöntemi rahatlıkla deneyebilirsiniz. İlk 10 gün sonrasında herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Penisin şekil ve görünüm gayet doğal olmaktadır. Uygulanmasının kolaylığı ve peniste yarattığı büyüme etkisinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Sizlerde bu tarzda bir isteğiniz varsa penis büyütme ameliyatı olabilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Ara
WhatsApp whatsapp